241034599661712
 

About Alison

200 (11).jpg
200 (6).jpg
תמונה של לין בורץ.jpg
איתי זיו תמונה.JPG

נעים להכיר, אנו צוות דיאלוגיה:

 

זהר ויזל-קופמן -  MSW בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה, תואר ראשון ושני בעבודה סוציאלית בהתמחות בלימודי משפחה .מטפלת פרטנית, זוגית ומשפחתית מוסמכת. בחמש השנים האחרונות עובדת כמטפלת פרטנית ומטפלת משפחתית בקהילה טיפולית לצעירים שעברו משבר נפשי והתמכרות לסמים. בעלת נסיון רב בעבודה עם מתמודדים עם משברים  נפשיים, התמכרות וטראומה. מאמינה מאד בכוחה של המשפחה ובחשיבות השתלבותה בטיפול כך שתוכל להבין את המשבר, את ההתמודדות, את הצורך. רואה את האדם כבעל יכולת להתמודד ולצאת ממשבר, מאמינה בכוחותיו ובכך שהוא חלק מתוך מערכת שיכולה להעצים אותו ולתרום ליציאתו מהמשבר. אני רואה  את הטיפול המשפחתי כטיפול בחלקים השונים שמרכיבים את המערכת, משפיעים עליה וממנה. מניסיוני אני יכולה לאמר שכשהמערכת מקבלת את העזרה הנכונה, הייעוץ, הטיפול, ההדרכה, היא בעלת עוצמה רבה ויכולה לחולל שינויים גדולים.

 

לימור דר - MA, MSW בוגרת לימודי פסיכותרפיה באקדמיה ללימודי פסיכותרפיה אינטגרטיבית בשילוב אומניות- IATE,לונדון. בוגרת לימודי הנחיית קבוצות ב TAVISTOCK-  ,לונדון . בעלת תואר שני בעבודה סוציאלית - אוניברסיטת חיפה.

מטפלת פרטנית ומשפחתית בעלת נסיון רב שנים. מתמחה בטיפול בהתמכרויות , טראומה, משברים פסיכוטיים ומשברים רוחניים.

משלבת שיטות, תאוריות, ופילוסופיות מהמזרח ומהמערב. בעלת רקע בלמידה ותרגול של טיפול גוף נפש, מדיטציה, יוגה, בודהיזם, קבלה ופסיכולוגיה. בחמש שנים האחרונות עובדת כפסיכותרפיסטית בקהילה טיפולית למכורים לסמים ומתמחה בטיפול בטראומה התמכרות, משברים פסיכוטיים ומשברים רוחניים.

מאמינה שמשבר יכול להיות הזדמנות לצמיחה ושהדחף החזק ביותר של האדם הוא הדחף להתפתחות. חושבת שטיפול הוא מסע של גילוי עצמי ומימוש הפוטנציאל האישי של האדם לטובתו האישית ולטובת הסביבה. חושבת שרמת הסיפוק והמשמעות שלנו קשורה באופן ישיר להגשמתנו בעולם ושמתוך החסר צומח ה"יש".

לין בורץ- MSc OT, מרפאה בעיסוק בעלת תואר ראשון ותואר שני מאוניברסיטת תל אביב. מומחית בשיקום בבריאות הנפש. בעלת ניסיון רב בעבודה הן במסגרות אקוטיות והן במסגרות שיקומיות: בליווי של האדם עצמו בתהליך ההחלמה; בייעוץ והדרכה למשפחות; ובייעוץ וליווי במיצוי זכויות.

מאמינה בזכותו ובכוחו של כל אדם לחיות חיים מלאים, גם לאחר משבר נפשי. שמחה וגאה להיות חלק מתהליך החלמה זה.

סיוון בר און-מלווה טיפולית. בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה ופילוסופיה, ותואר שני בעבודה סוציאלית MSW, מאוניברסיטת תל אביב. 

סיוון פעילה חברתית באיגוד לקידום גישות פסיכולוגיות וחברתיות לפסיכוזה ISPS- ישראל, חוקרת חלופות אשפוז וחברה מייסדת ביוזמה "דיאלוג פתוח ישראל".    

מיכל אימרמן- בת 31 מתל אביב. 
בעלת תואר ראשון בחינוך ותעודת הוראה. 
סטודנטית לפסיכותרפיה ממוקדת התמכרויות במכללת ׳טאותרפיה׳ מטעם ׳וינגייט רפואה משלימה׳.
מלווה ב׳דיאלוגיה׳. 
מלווה תהליכי הפחתה של תרופות פסיכיאטריות ויציאה מהתמכרויות בעזרת 12 הצעדים.

יותם בר-לב

אב לשלושה ומתגורר בגליל.

מטפל ברפואה סינית ובמגוון טכניקות מעולם הפסיכותרפיה הגופנית כחמש עשרה שנה. 

בעל נסיון רב בעבודה עם מצבי משבר נפשיים ויציאה מאיזון בעקבות טראומה, ושימוש בסמים.

עובד כיום בכפר איזון, בחלופת אשפוז בהרדוף, במכבי טבעי ובקליניקה פרטית בתל-אביב.

מאמין שבכל משבר יש הזדמנות לצמיחה ולשינוי.  ושדרך ההתמקדות והעבודה עם הגוף ניתן למצוא שקט ברגעי משבר סוערים .

אורלי קורן חסיד - MSW תואר ראשון בפסיכולוגיה, תואר שני בעבודה סוציאלית קלינית. בוגרת לימודי הנחיית קבוצות בתלם.

כ10 שנים עבדתי בקהילה טיפולית המתמחה בטיפול באנשים במשבר,התמכרויות ובריאות הנפש. בעלת ניסיון קליני בטיפול בילדים,מתבגרים ומבוגרים במסגרות בריאות נפש של קופת חולים ובקליניקה פרטית. התמחות בטיפול בפוסט טראומה ובוגרת הסדנא לטיפול במודל SEE-FAR CBT. מאמינה בכוחות האדם וסביבתו ככוח לשיקום. ובטיפול בכלל ובעת משבר בפרט ככלי לצמיחה והתפתחות. ובזכותו ויכולתו של כל אדם לחיות חיים מלאים ומספקים.

איתי זיו, הרבליסט קליני ומלווה טיפולי-

בעל תעודת הוראה באזרחות והסטוריה ותואר שני בפיתוח קהילתי. עסק בחינוך, ייעוץ כלכלי והדרכה טיפולית בבית סוטריה בירושלים.

לפני כחמש שנים עבר איתי משבר רוחני. בעקבותיו, שינה את סגנון חייו וסדר עדיפויותיו, למד, התפתח והעמיק בידע הטיפול בצמחי מרפא הנוגעים לנפש האדם. כיום מלווה איתי אנשים במצבי חירום ובתהליכי שינוי.

מאמין שמצבי קצה נפשיים הם פתח לאמת גדולה, שיכולה להיטיב עם האדם והאנושות וכי יש להתייחס אליהם כהתפתחות, לא כמחלה.

 

 

 

 

 

 

מאחורינו שנים של נסיון בעבודה עם פרטים ומשפחות במצבי טראומה ומשבר, אי הסכמה לטיפול וחוסר אונים. תוכנית דיאלוגיה נבנתה ככלי התערבותי תוך ביתי בכדי שלא תישארו לבד. במסגרת התוכנית נוכל ללוות אתכם בתקופה קשה זו תוך הקשבה לקושי ולצורך ובנייה משותפת של תוכנית ההחלמה המתאימה

DIALOGIA-טיפול ביתי ממשבר להחלמה

מי אנחנו

סיוון בר און תמונה.jpg
מיכל תמונה.jpg
יותם בר לב תמונה.jpg
תמונה אורלי קורן.JPG